Jerry Fabrics Deka s dlouhým vlasem Riccia světle šedá 230x200

• deka je krásně hebká
    • dostatečně velká
    • jsem moc spokojená
    • barva přesně odpovídá
    • nevýhodu zatím nevím - ale ještě jsem deku neprala, tak uvidím, zda bude vše v pořádku

Deka přesně splnila má očekávání, jsem s ní moc spokojená. Zatím jsem jí neprala, tak nevím. Deku mohu doporučit.

Luxusní deka s dlouhým vlasem je velice hebká a hřejivá a  je ideální volbou pro chladné večery. Deka má na jedné straně dlouhé měkké vlasy cca 3,5 cm a na druhé straně je podšitá hřejivým fleecem. Zachumlejte se do ní při sledování televize, při četbě knihy nebo jen tak při lenošení  a odpočinku. Před prvním použitím deku dle pokynů vyperte.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 86 346 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v 4home.cz